Masážní gely

Produkty - ochranné balzámy

Mast na tlapky a drápky pro psy
Mast na tlapky a drápky Topvet je luxusní prostředek k...
Výrobce: GREEN IDEA
Balení: 50 ml
Doporučená cena: 198,-
Vaše cena: 190,-
Mast na tlapky a drápky pro kočky
Mast na tlapky a drápky Topvet je luxusní prostředek k...
Výrobce: GREEN IDEA
Balení: 30 ml
Doporučená cena: 168,-
Vaše cena: 161,-
Balzám na tlapky
Balzám na tlapky je účinným prostředkem k preventivnímu...
Výrobce: GREEN IDEA
Balení: 100 ml
Doporučená cena: 128,-
Vaše cena: 123,-

Ochranné balzámy

Jak pečovat o tlapky?

Naši zvířecí kamarádi nenosí boty a i když je nášlapná plocha tlapek uzpůsobena k vyšší odolnosti, působí na ně mnoho negativních vlivů okolního prostředí. Důležité je, že tyto negativní vlivy působí na tlapky celoročně, což je skutečnost, kterou si mnoho chovatelů neuvědomuje. V zimě je to zejména posypová sůl, chlad a ostré zmrazky které mohou tlapku poranit. V létě jsou to pak zejména horké asfaltové a betonové povrchy ze kterých se působením horka uvolňují škodlivé látky, olejové skvrny a jiné všudypřítomné chemikálie které mohou vyvolat záněty tlapek nebo i způsobit poranění. Stejně negativně působí ostré kamenité povrchy, bláto aj.

Ochranné a regenerační balzámy PETS ARE FRIENDS®

Balzám na drápky - ochranný a regenerační 50ml
Balzám na tlapky - ochranný a regenerační 300ml
Balzám na tlapky - ochranný a regenerační  50ml

Preventivní ošetřování tlapek Ochranným a regeneračním balzámem na tlapky PETS ARE FRIENDS® je účinnou prevencí a pomáhá ochránit tlapky zvířat před škodlivými vlivy prostředí a předcházet nepříjemným a bolestivým zánětům. Balzám působí nejen ochranně a protizánětlivě ale potlačuje i svědění. Používá se nejen před vycházkou jako prevence, ale i po návratu jako prostředek pro účinnou regeneraci.

Nedílnou součástí péče o tlapky je i ošetřování drápků a drápkového lůžka. Drápky by měly být pevné, tvrdé, ale zároveň pružné, tak aby nedocházelo k jejich štěpení a lámání, které může mít za následek bolestivá poranění. Kvalitní péči o drápky zajistí Ochranný a regenerační balzám na drápky PETS ARE FRIENDS®, svého druhu unikátní výrobek.